{{text}}
Nederland NL
{{ Sms.titleProfile }}

Inloggen helpt ons om de webshop beter op jou af te stemmen en het geeft je toegang tot je persoonlijke gegevens.

Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Registreer nu!

Je bent ingelogd als {{ customerFullname }}

Weet je zeker dat je wilt uitloggen?

Wishlist

{{currentProduct.nameTop}}
{{currentProduct.nameMiddle}}

|

Kleur
Kies een huidtype Geschikt voor huidtype
Omschrijving
Biotherm Eau Vitaminée Gift set 3 st. bevat verkwikkende en verzorgende verzorgingsset voor het lichaam Ontdek Biotherm Eau Vitaminée Cadeauset Verwen jezelf met de verkwikkende en opbeurende ervaring van de Biotherm Eau Vitaminée Cadeauset van Biotherm Les Eaux.
Deze complete set biedt een heerlijke reis van zintuigelijke verfrissing, doordrenkt met natuurlijke essenties van citrusvruchten, waardoor je huid en geest worden opgeladen en verlevendigd. Laat jezelf onderdompelen in een wereld van natuurlijke energie en verfrissende vitaliteit met deze complete body set, perfect voor een revitaliserende routine die de hele dag aanhoudt.

Deze set bevat:
Eau Vitaminée Mist (100 ml): Een lichte en frisse body mist doordrenkt met natuurlijke essenties van citrusvruchten, zoals sinaasappel, grapefruit en citroen, voor een verkwikkende geurervaring die de zintuigen prikkelt en de geest opbeurt.
Eau Vitaminée Shower Gel (50 ml): Een verfrissende en opwekkende douchegel voor lichaam en haar, doordrenkt met een revitaliserend citrusaroma. Reinigt zachtjes en parfumeert de huid zonder uit te drogen, terwijl het een gevoel van frisheid achterlaat.
Eau Vitaminée Body Milk (50 ml): Deze hydraterende bodymilk, doordrenkt met een verkwikkende geur, laat de huid diep gevoed en glad achter, zonder vettig residu. Verrijkt met vitamine E, panthenol en revitaliserende citrusoliën, verstevigt deze bodymilk de huid met zijn lichte textuur en laat een subtiele en verfrissende geur achter. Heerlijke geursensatie voor de huid Laat je zintuigen ontwaken met de verfrissende en opwekkende geur van citrusvruchten, zoals sinaasappel, grapefruit en citroen, vermengd met subtiele tonen van jasmijn, fresia en witte musk, voor een revitaliserende geurervaring die de hele dag aanhoudt.
Ingrediënten
Gebruikswijze
Beoordelingen (0)

Beoordelingen van Biotherm - Eau Vitaminée

ReviewSter-Vol
0

Gemiddelde beoordeling
op basis van 0 beoordelingen

5
4
3
2
1
Schrijf een beoordeling

Van dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar
Help jij ons aan de eerste?

Schrijf een beoordeling
Producteigenschappen

{{currentProduct.attributes.price_per_ml}}

{{currentProduct.nameTop}}
{{currentProduct.nameMiddle}}

|

Prijs van huidige selectie
Adviesprijs {{currentProduct.msrp}} je bespaart {{currentProduct.discount}}%
{{currentProduct.price}}
{{currentProduct.stockText}}
{{floatBrandName}} {{floatName}} {{currentProduct.msrp}}  {{currentProduct.price}}

Bedankt voor jouw beoordeling!

Je beoordeling wacht nu op moderatie. Zodra wij hem hebben goedgekeurd verschijnt hij op deze pagina.

OK Beoordeling insturen
Wat is uw vraag?